درباره ما

درباره ما:

با توجه به ظرفیت جزیره زیبای کیش در زمینه ارائه خدمات رزواسیون مراکز مسافرتی، تفریحی و گردشگری نیاز به یک سامانه جامع با قابلیت های جدید و همچنین سرعت و پایداری و امنیت بالا در این جزیره زیبا کاملا احساس می شد.

بدین منظور تیم ما اقدام به طراحی و پیاده سازی سیستم جامع رزواسیون مراکز گردشگری و همچنین پنل های فروش آژانس ها و مدیریت خدمات توسط مجموعه دارها و چارتر کننده ها نمود.

این سیستم با استفاده از جدیدترین سیست های بانک اطلاعاتی و همچنین تکنولوژی جاوا بر روی سرور اختصاصی ما پیاده سازی شده است. به منظور ارائه خدمات بهتر و رسیدن به حداکثر سطح ایمنی هسته اصلی سیستم از بخش سایت های خدماتی و پنل های مدیریتی جداگانه طراحی شده است و با استفاده از تکنیک های برنامه نویسی امن  با یکدیگر تبادل اطلاعات می نمایند. با توجه به نوع معماری بکار برده شده و همچنین سروها و بسترهای نرم افزاری استفاده شده سیستم ما بهترین سرعت و کیفیت به همراه امنیت بسیار بالا را ارائه می دهد. ضمن اینکه با بررسی های فنی انجام گرفته توسط تیم طراحی و برنامه نویسی که از مجرب ترین برنامه نویسان سطح کشور نیز می باشند، سیستم به صورت ماژول های قابل انعطاف و با قابلیت ارث بری از هم طراحی شده است. این معماری به ما این امکان را میدهد تا در صورت نیاز به ایجاد تغییرات در سیستم ( حتی تغییرات در سطح هسته سیستم که بعضا در سیستم های دیگر یا قابل اعمال نمی باشد و یا مستلزم صرف هزینه و وقت بسیار زیاد و بعضا نیز نیاز به طراحی سیستم از ابتدا می باشد) ظرف مدت چند روز این تغییرات قابل اعمال باشد و یا کارها و خدمات جدید به سیستم اضافه گردد.

کلیه قسمت های سیستم ما با قابلیت ارائه وب سرویس طراحی شده است و در صورت صلاحدید مدیران امکان ارائه وب سرویس به سایر برنامه نویسان جهت استفاده در وب سایت های آنان وجود خواهد داشت.

همچنین شما می توانید در صورت نیاز جهت سفارش بخش های جدید و یا تغییرات در قسمت های موجود و یا هر گونه تغییرات مورد نیازتان از طریق صفحه تماس با واحد برنامه نویسی با ما در ارتباط باشید.

آدرس دفتر ما در جزیره کیش: جزیره کیش، بازار پانیذ، غرفه 69، شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری رویای امین کیش، کد پستی 7941894795

تلفن : 7644461017 

در صورت داشتن سوالات ضروری در مورد برنامه نویسی و طراحی سایت می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

09179991044 احمدی

09179116435 ذاکر

----------------